Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapraszamy do lektury.

Nie udało się znaleźć odpowiedzi? Nic straconego! Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. 

Salon Meblowy Otwock

Salon Meblowy
Góra Kalwaria

Aby przedłużyć żywotność materaca i pozwolić powierzchni użytkowej odpocząć, zalecane jest aby go odwracać co 3 miesiące, zmieniając ułożenie materaca z głowy na nogi.

Ważne jest aby pokrowiec materaca nie uczulał, miał możliwość zdjęcia go do prania i dobrze odprowadzał wilgoć. Dla malutkich dzieci do ok. 3 roku życia, dobrym rozwiązaniem są materace lateksowe, które dzięki swojej strukturze nie chłoną wilgoci i zapobiegają ewentualnym nieprzyjemnym zapachom. Dla dzieci starszych, zależnie od wagi, polecane są materace kieszeniowe.

Zalecane jest aby stelaż posiadał listwy giętkie o odpowiednich rozstępach np.3 cm, co zwiększy współpracę pomiędzy materacem a stelażem, zapewni odpowiednią wentylację między warstwami i przedłuży żywotność zakupionych produktów.

Polecane są materace z pianki wysoko lub termoelastycznej oraz lateksowe.

Oczywiście, cena takiego materaca jest ustalana indywidualnie, po więcej informacji zapraszamy do salonu, natomiast wychodzimy z założenia, iż jest to + 10% za każde rozpoczęte 10 cm.

Zapisz się do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszych salonach